Fasádní nátěrové hmoty

MIKRAL 100 BÁZE

fasádní jemná čistě akrylátová barva s dlouhodobou životností, odolná proti vlivům povětrnostních podmínek – kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím, vysoce paropropustná, plně omyvatelná dle DIN 53778 – S, doporučovaná pro nátěry omítek, včetně omítek zateplovacích systému, vhodná pro stíkání technikou  AIRLESS. Dodává se v bílém a tříbázovém provedení v plastových obalech 5, 12 a 23 kg.

 

MIKRAL Silikon BÁZE

fasádní jemná silikonová vysoce paropropustná barva s vysokou krycí schopností, vodoodpudivostí a nízkou špinivostí, plně omyvatelná dle DIN 53778 –S, odolná vůči povětrností, doporučovaná pro nátěry omítek, včetně omítek zateplovacích systému, určená k renovací fasád historických objektů, vhodná pro stříkání technikou AIRLESS. Dodává se v bílém a tříbázovém provedení v platových obalech 5,12 a 23 kg.

 

P-Grund/SP-Grund

akrylátový (P-Grund) / silikonový (SP-Grund) / pigmentovaný penetrační nátěr, doporučený pod interiérové a fasádní barvy, pod akrylátové / silikonové omítky zateplovacích systému, na sádrokarton a jiné savé podklady. Dodává se v jednobázovém provedení v plastových obalech 5 a 12 kg.

 

OMÍTKOVINA – ARO/ AHO 1.5; 2.0 a 3.0

akrylátová rýhovaná (ARO) / hlazená (AHO) tenkovrstvá omítka zrnitosti 1.5; 2 a 3mm, určená pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů. Omítkoviny jsou součástí fasádního konktaktního zateplovacího systému HET. Dodává se v jednorázovém provedení v plastových obalech 23 kg.

 

OMÍTKOVINA – SRO/ SHO 1.5; 2.0 a 3.0

silikonová rýhovaná (SRO)/ hlazená (SHO) tenkovrstvá omítkovina zrnitosti 1.5; 2 a 3 mm, určená pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů. Omítkoviny jsou součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET. Dodává se v jednobázovém provedení v plastových obalech 23 kg.